LUKSUSOWE KURORTY - Musha Cay - Wyspy magika Davida CopperfieldaLUKSUSOWE KURORTY - Musha Cay

Światowej sławy iluzjonista David Copperfield kilka lat temu za 50 milionów dolarów kupił łańcuch siedmiu wysp, które obecnie są jednym z najbardziej luksusowych kurortów na świecie.

Wyspy należące do Copperfielda położone są w pobliżu Bahama i czekają tylko i wyłącznie na ludzi z bardzo grubym portfelem...
Cena za JEDNĄ NOC POBYTU to 'zaledwie' $37,500! 
Za taka cenę na wyspach w pełnym luksusie może bawić się do 12 osób (choć miejsca jest na 24, ale tu już doliczyć musimy 2 tysiące dolarów za każdy dzień...)

Minimalny pobyt to 4 dni, więc prostą kalkulacją dochodzimy do ceny jaką będziemy musieli przełknąć przed przybyciem na wyspy.... 150 tysięcy dolarów.....czyli ok.  460 tysięcy złotych! 

W cenie mamy wliczone oczywiście pełne wyżywienie, szeroką gamę alkoholi do wyboru, obsługę 30-osobowego zespołu zarządzającego wyspą itd. Resort zawiera tak unikalne miejsca jak m.in prywatne kino na plaży.

Niestety ale, na własny koszt będziemy musieli dostać się na wyspę, co przy jej położeniu może nie być wcale tanie... Ale skoro kogoś stać by wydać tak ogromną kwotę na kilka dni luksusu, kosz transportu nie powinien stanowić żadnego problemu!

Zapraszamy do oglądania galerii z tego niezwykłego, ale niestety niedostępnego dla zwykłego śmiertelnika zakątku świata.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz